Bestuur

Dagelijks bestuur

Voorzitter: Leon Krijgsman
voorzitter@mimiekstheater.nl

Secretaris: Kees Barnhoorn
info@mimiekstheater.nl

Penningmeester: Wilco Kuijt-Krjigsman
penningmeester@mimiekstheater.nl

 

Algemeen bestuur, dagelijks bestuur aangevuld met:

Coördinatie jeugd: Levy Dekker
Levy@mimiekstheater.nl
Coördinatie jeugdspelgroep: Larissa Bos
Larissa@mimiekstheater.nl
Coördinatie jongeren:Sarah van Duijn
Sarah@mimiekstheater.nl
Coördinatie dinsdag: Bianca Glasbergen
Bianca@mimiekstheater.nl
Coördinatie woensdag:  Marian Sip
Marian@mimiekstheater.nl
Algemeen bestuurslid:   Wil van der Bent
Wil@mimiekstheater.nl
Decor: Patrick Beijsens
beheer@mimiekstheater.nl
Techniek: Mario van Dijk
Mario@mimiekstheater.nl