Bestuur

Dagelijks bestuur

Voorzitter: Leon Krijgsman
voorzitter@mimiekstheater.nl

Secretaris: Kees Barnhoorn
info@mimiekstheater.nl

Penningmeester: Wilco Kuijt-Krjigsman
penningmeester@mimiekstheater.nl

Algemeen bestuur, dagelijks bestuur aangevuld met:

Coördinatie jeugd: Maaike Klinkenberg
Maaike@mimiekstheater.nl
Coördinatie jeugdspelgroep: Larissa Bos
Larissa@mimiekstheater.nl
Coördinatie jongeren: Zilver van der Plas
Zilver@mimiekstheater.nl
Coördinatie dinsdag: Esther Hooijmans
Esther@mimiekstheater.nl
Coördinatie woensdag:  Marian Sip
Marian@mimiekstheater.nl
Decor: Patrick Beijsens
Patrick@mimiekstheater.nl
Techniek: Mario van Dijk
Mario@mimiekstheater.nl